Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ziraat Bankası Yurtdışı Müşteri Hizmetleri Numarası

Ziraat Bankası Yurtdışı Müşteri Hizmetleri Numarası

Ziraat Bankası ile size en yakın Mavinehir sitesinden Ziraat Bankasının Yurt dışı numarasını teyit edin. Sitemizde bütün paylaşımlar siz değerli misafirlerimize ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Ziraat Bankası yurtdışı müşteri hizmetleri numarası, yurtdışında yaşayan Ziraat müşterileri için oldukça önem arz ediyor. Avrupa ve dünyanın çeşitli ülkelerinde yaşayan Ziraat Bankası müşterileri bankanın müşteri hizmetlerine ulaşmak için tek bir numara kullanmaları yeterli olacak.

Hangi ülkede olursanız olun, Ziraat Bankası yurtdışı müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için 312-584 20 00veya 0850 220 00 00 nolu telefonları aramanız yeterlidir. Bu numaralar üzerinden Ziraat Bankası müşterileri istedikleri gibi bankacılık işlemlerini gerçekleştirebildiği gibi istek, şikayet veya öneri de iletebilirler.

Ziraat Bankası telefon bankacılığı olarak da adlandırılan bu hizmet de hesap işlemleri, para gönderim işlemleri, fatura ödemeleri, kredi kartı işlemleri, şifre işlemleri, faiz oranları ve ogs gibi işlemleri halledebilirsiniz.

Tabi bu işlemler haricinde tüm tenik destek yardımlarını da müşteri temsilcisine bağlanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Dünyanın herhangi bir ülkesinden Ziraat Bankası yurtdışı müşteri hizmetlerine bağlanmak için yukarıda belirttiğimiz numaralardan birini aramanız yeterli.

Paylaşım ekibi olarak sizlere en faydalı bilgileri tekrar sunmanın heyecanını yaşamaktayız, bizleri takipte kalın.

14 Ağustos 2018 - 23:54

MaviNehir

142 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli