Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Mutluluk Sözleri – En Güzel Mutluluk Sözleri Mutluluk Sözleri Aşk

Mutluluk Sözleri – En Güzel Mutluluk Sözleri Mutluluk Sözleri Aşk

MUTLULUK SÖZLERİ
En iddialı bir şekilde emin adımlarımızla sizlere olan paylaşımlarımız devam edecektir Mavinehir.Org ekibi.
Gün içerisinde canınızın çok sıkılmasından ya da yorgunluktan şikâyet ediyor ve artık sizlerde bir an olsun güzel zamanlar geçirmek istiyorsanız tek yapmanız gerekenler ise MaviNehir Sohbet hizmetlerinden gönül rahatlığı ile yararlanmak olacaktır. En güzel sohbetlerin yaşanmış olduğu adresinizde sizlerde hem eğlenecek hem de yalnızlığınızdan da bir an olsun kurtulmaya başlayacaksınız. Ücretsiz bir şekilde sunulan sohbet hizmetlerinden artık sizlerde vakit kaybı yapmadan bir an önce yararlanmaya başlayarak sohbetlerinizden de fazlası ile keyif almaya başlayabilirsiniz. Gırgır ve şamatanın bir arada olduğu adresiniz de en güzel dakikaları artık yaşamaya başlayacaksınız ve arkadaşlarınızı yakından tanıma şansına da sahip olacaksınız.
MUTLULUK SÖZLERİ AŞK
İsteyen herkes tüm sıkıntı ve sorunlarından bir an olsun kurtulmak adına hemen sohbet sitesinin yolunu tutmakta ve harika zamanlarda geçirmeye çalışmaktadır. Sohbetin en güzel şekilde yaşanmış olduğu adresinizde sizlerde yerinizi alarak sevdiğiniz kişilerle dost ve arkadaş olmaya başlayacaksınız. Şamatanın en güzel şekilde yapıldığı adresinizde sizlerde fazlası ile hoşnut olacağınız durumlarla atık karşı karşıya kalmaya başlayacaksınız. MaviNehir Sohbet odaları hizmetlerinden artık ne zaman isterseniz isteyin herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmadan da yararlanmaya başlayacaksınız. Kaliteli ve aynı zamanda da seviyeli bir şekilde sohbetlerin tüm gün devam etmiş olduğu adresinize sizlerde giriş yaparak hayalinizde canlandırmış olduğunuz tüm keyif veren imkânları da bularak harika zamanlar geçireceksiniz.

Mutluluk Sözleri 2018

Bugün gülümse hayata. Çünkü cebimde bir avuç Mutluluk Sözleri ile geldim gönül sofranıza. Buyurun efendim

Mutluluk öyle bir parfümdür ki, onu başkalarına sürdüğünüz zaman sizin de üstünüze birkaç damlası düşer.

Her insan dünyaya kendi iç gözlüğü ile bakar. Gözlüğün camı kirli ise manzaranın değişmesi bir şey ifade etmez. Dünyayı güzel görüp mutlu olmak istiyorsan önce içindeki gözlük camını temizle.

Hadiselerin dilediğin şekilde gelmesini bekleme. Nasıl geliyorlarsa öyle gelmelerini iste. Böylece daima mutlu olabilirsin. Başıma gelen elem ve kederleri ve her şeyi kabullendim. Zira Allah’ın benim için istedikleri, benim kendim için arzu ettiklerimden hayırlıdır. ( Epiktetos )

İyi yaşamak değil, yaşamayı iyi bilmek mutluluktur. ( Aeskhylos )

Kıssadan Hisse – Mutluluk Sözleri

Büyük bir kedi, kuyruğuyla oynayan küçük bir kediye sormuş: ‘Neden kuyruğunu kovalıyorsun?’ Yavru kedi cevap vermiş: ‘Bir kedi için en güzel şeyin mutluluk, mutluluğun da kuyruğum olduğunu öğrendim. Bu sebeple onu kovalıyorum. Yakaladığımda mutluluğa kavuşacağım.’ Bunun üzerine yaşlı kedi şöyle demiş: ‘Gençken ben de mutluluğun kuyruğum olduğuna karar vermiştim. Ama şunu fark ettim; ne zaman onu kovalasam, benden uzaklaşıyor, ne zaman kendi işime baksam hep peşimden geliyor.

Hayatta başarılı olmuş yaşlı bir adama, bazı gençler: ‘Hayatın bize azami mutluluk ve başarı sağlaması için ne yapmalıyız?’ diye sormuşlardı. Ondan şu cevabı aldılar: ‘Sizin bu sorunuz, bana bir tek ineği olan köylüyü hatırlattı. Bir gün o kişiye biri sordu: İneğin ne kadar süt veriyor? Köylü şu cevabı verdi: İneğim süt vermez. Sütü ondan sizin almanız gerekir.’ İşte gençler! Mutluluk ve başarıyı hayat size vermez. Gayretinizle o mutluluk ve başarıyı hayattan sizin almanız gerekir.’

Mutluluk Sözleri

Mutluluğun sırrını mı arıyorsun? İhtiyarlık gelmeden gençliğin, hastalanmadan sıhhatin, fakirlik gelmeden zenginliğin, ölüm gelmeden hayatın ve meşgul olmadan önce zamanın kıymetini bil.

İnsana, hayata ve olaylara doğru bakmayı öğren. Yarısı su dolu bardağın dolu tarafını görecek bir bakış açısı geliştir ve bunu bir hayat felsefesi haline getir. İnsana baktığında imanı, aklı,kalbi, cesareti, erdemi, güzellikleri aklına gelsin. Eğer ilk bakışta onun kusur ve ayıplarını görüyorsan bakış açında bir bozukluk var demektir.

Güzel Anlamlı Sözler Sevgiliye Arkadaşa Kısa ve Özlü

Bahtiyar insanlar, geçmişlerden ibret alırlar ve böylece kendilerinden sonra geleceklere ibret olmazlar.

Hayatın, yaptığın tercihlerin bir toplamıdır. Bugün hayata ne vermeye karar verirsen, hayat da yarın sana onu verecektir. Birine kaba ve aşağılayıcı bir şekilde davranmayı seçtiğinde, onun da sana aynı şekilde davranması yönünde tercihini yapmışsın demektir.Sigara içmek bir seçimdir ama böylece de her sigara başı-na 14 dakika erken ölmeyi kabullenmişsin demektir.

Eğlence, bir faaliyet süresince hissettiğimiz bir şeydir; mutluluk ise, bir faaliyetin ardından hissedilen bir duygudur. Daha derin, daha kalıcı bir histir. Lunaparka veya bir maça gitmek, sinema ya da televizyon seyretmek, eğlence faaliyetleridir. Bu tip faaliyetler bizim rahatlamamızı, geçici bir süre için problemlerimizi unutmamızı ve hatta belki de gülmemizi sağlar fakat mutluluk getirmezler. Çünkü bu tür fiillerin olumlu tesirleri eğlence bitince sona erer. Eğer biz kendimizden memnun değilsek, hiçbir zaman mutlu olamayız. Mutluluk bir tavır ve fikirdir. Zorlukların ve hüznün yer almadığı eğlenceli bir hayatın mutluluk demek olduğuna inanan insanların, gerçek mutluluğu yakalama şansı oldukça düşüktür. Eğer eğlence ve haz mutlulukla eşdeğer olsaydı, acı da mutsuzlukla eşdeğer olurdu.Fakat aslına bakılırsa bunun tam tersi geçerlidir. Mutluluğa sebep olan şeyler çoğunlukla içlerinde acıyı barındırırlar.  ( Dennes Prager )

Hayatın dört mevsiminin olduğunu bil ve her mevsimin güzelliğini keşfederek mutlu olmanın yollarını ara. Hayatın tek mevsimden ( bahar ) ibaret olmasını isteme ve diğer mevsimlere (hayatın gerçeklerine) gözlerini kapayarak mutsuzluğu kendi ellerinle davet etme.

Mutlu olmak istiyorsan vermenin hazzını keşfet. Çünkü insan aldığı şeylerle belki geçici bir süre var olur ama verdiği şeylerle ebediyen yaşar.

Fırçanız var, boyalarınız var, bir cennet resmi yapın ve girin içine. ( Nikos Kazancakis )

İnsan bir çıraktır, acı onun ustasıdır. Hiç kimse ıstırap çekmedikçe kendini tanıyamaz. ( A. de Musset )

24 Haziran 2018 - 16:17

MaviNehir

490 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

  Aşkın En Güzel Sitesi

  12 Ağustos 2018

  232 views

  Aşkın En Güzel Sitesi

  Aşk Sözleri  Söz sayfamızda siz değerli kullanıcılarımıza birbirinden kaliteli özgün yazarlarımızın derlediği en popüler aşk şiirleri, aşk mesajları,...

  Cuma Mesajları – Cuma Mesajları Resimli Yeni 2018

  21 Temmuz 2018

  412 views

  Cuma Mesajları – Cuma Mesajla..

  Cuma Mesajları Resimli ✌ Merhaba arkadaşlar her Cuma mübarek gün olduğu gibi sizlerde gerek Whatsapp gerekse cep telefonlarınız dan en sevdiklerinize bu...

  Aşk Resimleri

  18 Temmuz 2018

  892 views

  Aşk Resimleri

  Aşk Resimleri 2018 ✌ Merhaba sevgili arkadaşlar sizler için sitemiz Mavinehir de kategorimiz  de sizlere özel olarak inşa edilen birbirniden güzel en güzel...

  Whatsapp Sözleri 2018

  07 Temmuz 2018

  538 views

  Whatsapp Sözleri 2018

  Whatsapp Mesajları ✌ Herkesin artık bir Whatsapp ı var ve kendi telefon rehberlerinde ki arkadaşlıkalrına komik sözler laf sokucu tarzı mesajlar atmak...


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

 • Kaliteli
 • Daimi
 • Eglenceli
 • Seviyeli