Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kim Milyoner Olmak İster 14 Temmuz Canlı Yayın 2018

Kim Milyoner Olmak İster 14 Temmuz Canlı Yayın 2018

Kim Milyoner Olmak İster 14 Temmuz Canlı Yayın 2018

Canlı Yayın Kim Milyoner Olmak İster
Merhabalar arkadaşlar sabırsızlıkla o bitmez tükenmek bilmeyen gün geldi çattı ve sizlerle olan birlikteliğimize kaldığımız gibi devam edebiliriz.Sevgili misafirlerimiz biliyorsunuz ki kim milyoner olmak ister yayın hayatından bu yana insanların kalben çok sevdiği hatta sevgilisi haline gelen bu yarışma programını 7 den 70 e herkesin gönlünü fetih etmesi bizleri ve kim milyoner olmak ister emeği geçen herkesi mutlu etmektedir.Yarışma esnasında sizlerin de ekran başında olmanız aynı yarışan arkadaşımız gibi heyecanla sizde yarışıyormuş gibi hissi vermesi ne güzel? özellikle biz Türk Ulusunun gençlere önem vermesi beyin göç vermememiz için sahiplenmesi lazım bu tarz yarışma programına çünkü gençlerimiz gelecekte izleri ön safhalara taşıyacaklardır Ne Mutlu Türküm Diyene.

08 Temmuz 2018 - 11:24

MaviNehir

414 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli