Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Garanti Cepbank Limiti Nasıl Olmalı?

Garanti Cepbank Limiti Nasıl Olmalı?

Cep Telefonlarınız da Mobil Bankacılık Garanti Cepbank ile nasıl limit öğrenebilirsiniz? Mesela biz bu makalemizde sizlere faydalı bilgiler sunmak istedik umarız yararlı olacaktır.

Garanti Bankası cepbank limiti için belirli bir kota vardır. Banka tarafından belirlenen cepbank limiti haricinde herhangi başka işlem yapma şansınız olmaz. Garanti Bankası cepbank limiti dahilinde belirli bir işlem yapabilirsiniz.

Garanti cepbank ile para gönderme işlemi ile para göndermek istediğiniz kişi banka müşterisi olsun veya olmasın telefondan yollayacağınız bir mesaj ile istediğiniz kişiye para gönderme işlemi yapabilirsiniz.

Garanti Cepbank Limiti Ne Kadar?

Garanti cepbank işleminde havale, eft veya karta para gönderebildiğiniz gibi bu işlemler normal bankacılık işlemlerine göre daha hızlı gerçekleşmektedir.Tabi yapılacak para gönderip, alma işlemlerinin de belirli bir limiti mevcut. Bunlar şu şekildedir ;

  • Günlük maksimum 500 TL ve en fazla 2 kere işlem yapılabilir.
  • Haftalık maksimum 1000 TL ve en fazla 4 kere işlem yapılabilir.
  • Aylık maksimum 1500 TL ve en fazla 6 kere işlem yapılabilir.

Belirlenen bu limitler dışında başka işlem yapma şansınız maalesef bulunmuyor. Ayrıca cepbank ile para gönderme sonrası alıcının parayı çekebilmesi için gerekli olan tek kullanımlık şifre 24 saat geçerlilik süresine sahiptir. 24 saat içinde yapılmayan işlemler iptal edilir.

Bu makale size tam istenilen sonuç vermediyse lütfen bizimle iletişim kurun.

14 Ağustos 2018 - 23:25

MaviNehir

122 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli