Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

7 Temmuz 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

7 Temmuz 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

7 Temmuz 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları
Merhaba arkadaşlar Kim Milyoner Takip çilerimize bu akşam ki sonuçları açıklıyoruz umarız aranızda şanslı kişiler vardır şimdiden tebrik ve başarılar dileriz.Kim milyoner olmak ister adlı yarışma programına hak kazanan kişiler sınav tarih zamanına kadar kendine sakin bir yer ayarlamalı ve kendini hem motive etmeli hem de yarışma için çalışmalı genel olarak ipucu verecek olursak bundan önceki yarışmayı geçmişten bu yana tekrar edip izlemeli kısa kısa soru bankası hazinesini genişletmeli teorik olarak çıkmış soruların benzeri çarpışmalı taktik sorular çıkacağından şüphe etmeyiniz.Dediğimiz gibi yarışmaya kazanan arkadaşımız yarışmaya geleceği güne kadar hem çalışmalı hemde program yapmalı heyecandan olmaz mı? demeyin sakın ilk kez bir tv programına çıkacağınız için her insan gibi heyecanlanmak ta sizlerin elinde değil.Kural basit soru bankanızın ufkunu şimdiden oturup dersinize çalışın hadi bakalım iyi eğlenceler dileriz.

07 Temmuz 2018 - 21:44

MaviNehir

588 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende mavinehir.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi mavinehir.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli